BASEUS Ładowarka indukcyjna (CCALL-AJK01) Crystal

Kod
DY_BASADA46491
-20%
Cena promocyjna 47,99 zł Cena regularna 60,00 zł
W magazynie
Ładowarka indukcyjna QI Baseus Simple 10W bezprzewodowa
Baseus Simple Wireless Charger jest to wysokiej jakości bezprzewodowa ładowarka z funkcją szybkiego ładowania indukcyjnego QI. Ładowarka została wykonana z dbałością o każdy szczegół oraz z najwyższej jakości materiałów. Dodatkowo górna warstwa została wykonana z przezroczystej warstwy szkła, który pozwala nam zaobserwować poszczególne elementy budowy urządzenia.

Ładowarka zachowana jest w standardowej wartości wyjściowej natężenia prądu, mierzącej 1A. Dystans ładowania o wartości 8mm, pozwala nam na ładowanie urządzenia nawet w etui, bez straty na jakości całego procesu.

Urządzenie zostało zachowane w minimalistycznym stylu. Średnica dysku ładowania wynosi tylko 9,3 cm, natomiast jej grubość to zaledwie 5 mm. Niewielkie, kompaktowe wymiary nie są jednak współmierne z funkcjonalnością, która wbrew pozorom jest na najwyższym poziomie. Nad bezpieczeństwem procesu ładowania czuwa system zabezpieczeń, zapobiegający przegrzaniu, przeciążeniu, niepożądanym wyładowaniom czy przepięciom.

W zestawie z Baseus Simple Wireless Charger znajduje się również nylonowy przewód ze złączem w standardzie Apple USB - Lightning o przepustowości natężenia prądu do 2A, którym możemy zasilić ładowarkę jak również naładować nasze urządzenia marki Apple.

Parametry techniczne:

Kod produktu: CCALL-AJK01
Ładowanie bezprzewodowe
Wykonana z najwyższej jakości aluminium oraz szkła
Długość kabla: 1m
Złącze: Apple USB - Lightning
Waga: 73 g
Wymiary (Średnica x Grubość): 9,3 x 0,5 cm
Wejście: 5V/2A; 9V/1,5A
Wyjście: 10W (MAX)

EAN 6953156273825
Twoja ocena