Blender ręczny z zestawem wielofunkcyjnym LAFE BZL001

Kod
MW_LAFBLE45943
174,91 zł
W magazynie
Blender wieloczynnościowy BZL001 to urządzenie do zadań specjalnych, które bardzo ułatwia wszystkie kuchenne czynności. Służy do rozdrabniania, miksowania, szatkowania owoców, warzyw, przygotowywania zup kremów, sosów, zupek dla dzieci, koktajli itp. Wyposażony jest w dwa przyciski sterujące prędkością pracy. Pierwszy pozwala używać urządzenia z podstawową prędkością wystarczającą do robienia sosów, i miksowania ugotowanych bardziej rozmiękczonych produktów. Natomiast przycisk "Turbo" uruchamia urządzenie z maksymalną mocą 1000 W, którą można wykorzystać do twardszych produktów.
Odłączane końcówka ułatwiają mycie urządzenia oraz jego przechowywanie.
Zestaw zawiera końcówkę do blendowania, do ubijania piany i dwa rodzaje końcówek do miksowania. Zawiera również kubek o pojemności 700 ml, który może być przydatny przy wykorzystaniu urządzenia. Dodatkowo w zestawie jest rozdrabniacz z pojemnikiem 500ml z nożem ze stali nierdzewnej. Rozdrabniacz można wykorzystać do szatkowania warzyw, owoców, orzechów, ziół itp. Zawiera również wieloczynnościowy malakser z pojemnikiem 1L w którym nie tylko można rozdrabniać czy szatkować produkty ale również za pomocą załączonych tarek ścierać je
Wszystkie elementy zestawu dają się łatwo odseparować i umyć, część z nich również zmywarce. Decydując się na ten zestaw, mamy przed sobą wielofunkcyjne proste w użyciu urządzenie bardzo przydatne w kuchni.

Kruszenie lodu

Planujesz przygotować mohito lub zimny koktajl na bazie kruszonego lodu? Koniec z tłuczeniem lodu czym popadnie na kuchennym blacie! Dedykowany nóż pozwoli ci sprawnie i bezpiecznie przygotować koktajl z kruszonym lodem bezpośrednio w blenderze!
EAN 5907512861899
Producent LAFE
Typ Blendera Ręczny
Zasilanie (V) 220-240 / 50-60 Hz
Twoja ocena