Blender ręczny zestaw GB2201ECO

Kod
MW_EMABLE46752
88,99 zł
W magazynie

Blender ręczny GB2201ECO to wielofunkcyjne urządzenie, które ułatwi i uprzyjemni wszystkie kuchenne czynności. Urządzenie idealnie sprawdzi się do rozdrabniania, miksowania, szatkowania owoców i warzyw, a także przygotowywania zup kremów, sosów, zupek dla dzieci, smoothie itp. W zestawie z blenderem znajdziesz także kubek o pojemności 700 ml idealny do sporządzania sosów lub koktajli. Dodatkowo w zestawie znajduje się „trzepaczka” – specjalna końcówka do ubijania piany i robienia wszelkiego rodzaju sosów lub deserów. Zestaw zawiera również dodatkowy rozdrabniacz z nożem ze stali nierdzewnej. Rozdrabniacz można wykorzystać do sporządzania pesto, rozdrobnienia cebuli, ziół i innych warzyw.

 

  • Duża moc 800W.
  • Funkcja kruszenia lodu.
  • Kubek 700 ml w zestawie.
  • Ostrze ze stali nierdzewnej.
  • Końcówka do ubijania piany.
  • Oddzielny rozdrabniacz z nożem ze stali nierdzewnej.
  • Przycisk Turbo.
  • Możliwość mycia w zmywarce.
  • Odłączana końcówka blendująca.

 

Skuteczny nawet do twardych składników

Mocny silnik blendera oraz wytrzymałe ostrza ze stali nierdzewnej sprawiają, że urządzenie nie zawiedzie Cię nawet w przypadku rozdrabniania bardzo twardych produktów.

 

Trwałość na lata

Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej ostrza zapewniają perfekcyjne rezultaty blendowania przez długi czas. Duża moc i ostrza ze stali nierdzewnej gwarantują zawsze idealnie gładką konsystencję.

 

Zawsze puszysta piana

Za pomocą dołączonej końcówki – trzepaczki ubijesz idealną pianę na bezy, przygotujesz puszysty omlet. Teraz możesz ubić idealną pianę w zaskakująco krótkim czasie.

 

Kruszenie lodu

Końcówka blendująca wyposażona jest w specjalny nóż przystosowany do kruszenia lodu, wykonana jest z wytrzymałej stali nierdzewnej, co pozwala na kruszenie i miksowanie nawet zmrożonych produktów.

 

Dwa tryby pracy

Blender wyposażono w dwa przyciski sterujące prędkością pracy urządzenia. Pierwszy pozwala korzystać z podstawowej prędkości wystarczającej do robienia sosów i miksowania ugotowanych i miękkich produktów. Drugi przycisk uruchamia tryb „Turbo”, w którym urządzenie pracuje z maksymalną mocą 800W, którą można wykorzystać do rozdrabniania twardszych produktów.

 

Pojemnik 700 ml

Dołączony duży pojemnik umożliwia wygodne przygotowanie smoothie, sosów lub np. pesto.

 

Rozdrabnianie bez pryskania

Dzięki specjalnie zaprojektowanej osłonce nad ostrzem unikniesz uciążliwego pryskania, a Twój blat kuchenny pozostanie czysty.

 

Wygodne szatkowanie

W dołączonym rozdrabniaczu z nożem ze stali możesz wygodnie posiekać dużą ilość składników na raz. To idealne urządzenie do szatkowania cebuli, owoców, orzechów, ziół i innych warzyw.

 

Łatwe i wygodne użytkowanie

Wszystkie elementy blendera są rozłączane, co znacznie ułatwia mycie urządzenia oraz jego przechowywanie.

 

Wyprofilowany uchwyt

Ergonomiczna konstrukcja i specjalnie wyprofilowany kształt blendera sprawia, że urządzenie pewnie leży w dłoni. Lepsza kontrola nawet w przypadku obsługi za pomocą mokrych rąk.
EAN 5907512865910
Producent LAFE
Twoja ocena