Czajnik XIAOMI MI Smart Kettle EU

Kod
DY_XIAWAG46365
169,00 zł
W magazynie

Gotowanie wody nigdy nie było tak proste! Wysoka moc pozwoli na błyskawiczne zagotowanie pełnego czajnika, a specjalnie zaprojektowana pokrywa zapobiega przypadkowemu ochlapaniu wrzątkiem. Wykonana z bezpiecznej dla zdrowia stali konstrukcja czajnika, blokuje dostęp do bezpośredniego kontaktu z wodą jakimkolwiek elementom z tworzywa sztucznego.

Łatwy i atrakcyjny sposób na podgrzewanie wody w mgnieniu oka
Szybkie gotowanie wody. Powłoka ze stali nierdzewnej 304.
Duża pojemność 1.5 L. Ukryty element grzewczy. Duża średnica 13 cm.

Pojemność 1.5 L, spory zapas miejsca:
Taka pojemność czajnika pozwoli Ci szybko i wygodnie zagotować wodę na herbatę, ale również spokojnie wystarczy na pełen garnek wody na makaron.

1500 W mocy grzewczej pozwala szybko zagotować pełen czajnik wody. Funkcja automatycznego wyłączania gwarantuje, że czajnik nigdy nie doprowadzi do zbyt długiego wrzenia, które jest szkodliwe dla wody.

Zarówno wszystkie elementy wewnętrzne jak i inne komponenty zostały wykonane w standardzie GB4806, z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304. Konstrukcja jest jednolita, by żadne elementy z tworzyw sztucznych nie miały kontaktu z gorącą wodą. Zastosowana stal nierdzewna cechuje się wysokim bezpieczeństwem i jest szeroko stosowana w przemyśle medycznym i spożywczym oraz jest wyjątkowo odporna na korozję.

Zaraz po naciśnięciu przycisku otwierania pokrywa ostrożnie uchyla się do poziomu 30°, stopniowo wypuszczając gorącą parę i zapobiegając pryskaniu gorącej wody. Możesz bezpiecznie używać tego czajnika bez obaw o poparzenia gorącą parą, czy wodą.

Czajnik został wyposażony w pokrywę 130 mm która może być otwarta aż do 75°, dzięki czemu będziesz w stanie dokładniej wyczyścić czajnik. Domyślnie po naciśnięciu przycisku otwierania pokrywa otwiera się tylko do 30°, jednak można uchylić pokrywę jeszcze bardziej w celu czyszczenia.

Rączka czajnika jest pusta w środku, co sprawia, że nawet gdy woda gotuje się w 100°C, obudowa nie przekracza bezpiecznej granicy 40°C, a sama rączka pozostaje chłodna umożliwiając bezproblemowe nalewanie wody.

Czajnik Mi Electric Water Kettle zapewnia spokój ducha dzięki rozbudowanym funkcjom bezpieczeństwa, takim jak automatyczne wyłączanie, czy specjalnie zaprojektowanemu przewodowi zasilającemu wyposażonego w zabezpieczenie przed porażeniem.

Powłoka na diodzie LED posiada matowe wykończenie, dzięki czemu jej światło będzie przyjemne dla oczu nawet w nocy.

Nadmiar przewodu zasilającego może być owinięty wewnątrz podstawy czajnika, tworząc estetyczny i praktyczny design.

Dane techniczne:

Funkcje: Szybkie gotowanie
Zakres temperatur: 40°C ~ 100°C
Moc: 1800 W
Napięcie znamionowe: 220 V
Kolor: Biały
Wymiary: 216 × 152 × 252 mm
Pojemność: 1,5 L
Waga: 1,1 kg
Materiał wykonania: Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne
Dodatkowe informacje: Podwójna izolacja zapewnia niską temperaturę obudowy
Wnętrze wykonane ze stali nierdzewnej
Zawartość zestawu: Czajnik, Podstawka z centralnym złączem, Instrukcja obsługi

EAN 6970244526793
Producent XIAOMI
Twoja ocena