Kamera endoskopowa Tracer HardWire 5M 8MM LED WiFi

Kod
MW_TRAKAM46628
-28%
Cena promocyjna 92,99 zł Cena regularna 128,99 zł
W magazynie

Uniwersalna, bezprzewodowa kamera endoskopowa Tracer HardWire WiFi sprawdzi się w każdej sytuacji, gdy konieczna jest inspekcja / podgląd trudno dostępnych miejsc, takich jak rury kanalizacyjne, przewody wentylacyjne, wnętrza maszyn, silników, pojazdów itp. Wybrany obszar, doświetlony 6 diodami LED (z regulacją natężenia), możesz sfotografować lub też nagrać jako film na swój telefon / komputer.

Dzięki połączeniu WiFi możesz wyświetlić obraz i zarządzać nim z ekranu swojego smartfona bezprzewodowo, co zdecydowanie ułatwia operowanie telefonem i kamerą inspekcyjną niezależnie od siebie. Urządzenie zasila wbudowana bateria litowa 3,7V o pojemności 500 mAh.

Długi na 5 metrów, usztywniany kabel wideo pozwoli wprowadzić kamerę inspekcyjną we wszystkich kierunkach bez efektu „opadania” obiektywu. W odróżnieniu od elastycznego przewodu, możesz bowiem zamodelować jego kształt i wprowadzić go w trudno dostępne miejsce, uzyskując na monitorze komputera lub ekranie smartfona obraz z precyzyjnie określonego miejsca.

Dzięki dedykowanemu oprogramowaniu endoskop daje możliwość podglądu i nagrywania obrazu na komputerze (przewodowo z portu USB), jak również bezprzewodowo na tablecie oraz smartfonie opartym zarówno na systemie Android, jak też iOS.

Zestaw końcówek (hak, magnes, lusterko) pozwoli nie tylko podejrzeć, ale również wydobyć obiekt z najbardziej niedostępnych zakamarków, zaś nakładka uszczelniająca pozwoli Ci na operowanie obiektywem również pod wodą!

EAN 5907512865293
Producent TRACER
Technologia sensora 0,3Mpix CMOS
Łączność WiFi Nie dotyczy
Przetwornik obrazu CMOS 0,3 Mpix
Obiektyw (stopnie) 140
Mikrofon Tak
Rozdzielczość maksymalna (l. pikseli) 640x480p @ 30 fps
Slot na karty MicroSD Tak
Jakość HD HD ready
Format pliku wideo AVI
HDMI Nie
Detekcja ruchu Tak
Twoja ocena