Lodówka Turystyczna Super ICE30

Kod
MW_LAFLOD46811
-15%
Cena promocyjna 218,94 zł Cena regularna 258,30 zł
W magazynie

Sezon wakacyjny coraz bliżej, ale bez obaw, w tym roku Twoje napoje będą idealnie schłodzone podczas każdego pikniku lub wyjazdu ze znajomymi. Z lodówką turystyczną Lafe Super ICE30 napoje i potrawy będą zawsze w odpowiedniej temperaturze. Ta przenośna chłodziarka idealnie sprawdzi się do kampera lub pod namiot. Dzięki zasilaniu z gniazda zapalniczki samochodowej (12V) urządzenie działa również, gdy biwakujesz lub jesteś w drodze.

• Pojemność 26L.
• Wyświetlacz pokazujący temperaturę wewnątrz lodówki.
• Funkcja chłodzenia i grzania.
• Funkcja ECO oszczędzająca energię.
• Podwójne zasilanie 220-240V i 12V.
• Wbudowane gniazdo USB do ładowania urządzeń zewnętrznych.
• Wygodny uchwyt do przenoszenia.

Podróżuj swobodnie
Lodówka turystyczna Lafe wyposażona została w dwa gniazdka zasilania, typowo domowe o napięciu 220-240V i samochodowe 12V. Dzięki temu możesz używać lodówki nie tylko w domku na działce, schłodzisz zawartość lodówki już w podróży na wymarzony odpoczynek.

Zmieścisz więcej
Masz większą rodzinę, a może planujesz piknik z większą paczką znajomych? Wybierz lodówkę Lafe Super ICE30 o dużej pojemności. W tym modelu to aż 26L, dzięki czemu spokojnie przechowasz w niej większą ilość jedzenia i picia.

Lodówka także do ogrzania żywności.
Lodówka Lafe Super ICE30 to urządzenie 2w1. Odkryj wyższy komfort podróżowania. Nie tylko umożliwia szybkie schłodzenie żywności i napojów do temperatury maksymalnie o 17 stopni niższej niż temperatura otoczenia, ale również może je ogrzewać. To idealne rozwiązanie zarówno na letnie, jak i zimowe wycieczki.

Poziom chłodzenia dopasowany do Ciebie
Lodówka została wyposażona w 2 tryby pracy dla jeszcze większego komfortu użytkowania. Możesz z łatwością dopasować poziom chłodzenia do swoich aktualnych potrzeb. W podróży możesz ustawy tryb z większą mocą chłodzenia, a podczas biwakowania lub w nocy wybierz tryb Eco pozwalający na oszczędność energii.

Zintegrowany uchwyt i szczelna pokrywa
Ruchomy uchwyt ułatwia przenoszenie lodówki, jednocześnie nie blokując swobodnego dostępu do produktów. Szczelna pokrywa lodówki Lafe sprawia, że produkty wewnątrz zachowują świeżość przez długi czas. Wbudowane w pokrywę złącze USB umożliwia ładowanie urządzeń zewnętrznych, np. smartfonów.


EAN 5907512866481
Producent LAFE
Twoja ocena