Masażer szyi LAFE Smart Bluetooth EMS001

Kod
MW_LAFEMA46826
119,00 zł
W magazynie
Masażer szyi LAFE Smart Bluetooth EMS001

Wielogodzinna praca przy komputerze, oglądanie telewizji, prowadzenie samochodu. Wszystkie te czynności sprzyjają bólom mięśni i zwyrodnieniom kręgów szyjnych. Zmęczenie oraz ból szyi i karku to typowe dolegliwości odczuwane przez osoby spędzające większość czasu w pozycji siedzącej. Do tego dochodzi stres, który dodatkowo powoduje napięcie mięśni karku i szyi, pogłębiając ból. Wszystko to może stanowić przeszkodę w realizowaniu obowiązków, osłabiać koncentrację i negatywnie wpływać na nasze samopoczucie. Z pomocą przychodzi masażer szyi LAFE, który pozwala pozbyć się bólu i uczucia sztywności mięśni.

• Elektrostymulacja mięśni TENS.
• Wbudowany moduł Bluetooth.
• Sterowanie aplikacją.
• 3 tryby ogrzewania.
• 18-stopniowa regulacja natężenia masażu.
• Wydajny akumulator 800 mAh.
• Materiał: ABS i stal nierdzewna.

Pozbądź się bólu
Elektrostymulacja prądami TENS to unikatowa, nieinwazyjna metoda łagodzenia bólu, polegająca na stymulacji nerwów przez skórę. Impulsy elektryczne o niskiej częstotliwości, wysyłane z urządzenia, docierają do nerwów obwodowych, które z kolei przenoszą sygnał elektryczny do rdzenia kręgowego i inicjują powstawanie beta-endorfin, naturalnych substancji wywołujących działanie przeciwbólowe. Oddziaływanie prądem o małej częstotliwości (1-20 Hz), ale dużym natężeniu, rytmicznie stymuluje napięte mięśnie i nerwy, rozluźniając szyję i powodując zmniejszenie dolegliwości bólowych o charakterze przewlekłym. Terapia prądami TENS jest bezpieczną metodą leczenia bólu, ponieważ impulsy elektryczne stymulują jedynie nerwy czuciowe na powierzchni skóry.

Dostosowany do Ciebie
Masażer LAFE pozwala na komfortowe dopasowanie do Twoich potrzeb. Urządzenie posiada różne tryby ustawień, dzięki czemu możesz dostosować jego działanie do rodzaju i nasilenia bólu. Możesz wybierać spomiędzy 3 trybów ogrzewania, 6 trybów pulsacyjnych oraz 18 stopni natężenia masażu. Dzięki temu zyskujesz urządzenie, które pomoże Ci zarówno pozbyć się dolegliwości bólowych, utrudniających skupienie w pracy, jak również pozwoli Ci rozluźnić napięte mięśnie i zrelaksować się. Czas trwania masażu również podlega regulacji - możesz ustawić działanie masażera w zakresie od 0 do 15 minut. Dodatkowo urządzenie jest skonfigurowane tak, aby wyłączało się automatycznie po 15 minutach.

Zabierz go ze sobą w każdą podróż
Masażer LAFE to urządzenie o niewielkich rozmiarach i wyjątkowo estetycznym wyglądzie. Jego obudowa została wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS, a magnetyczne płytki lustrzane ze stali nierdzewnej, co nadaje mu odporność na codzienne użytkowanie. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest działanie bezprzewodowe, dzięki czemu możesz zabrać go ze sobą, gdziekolwiek się wybierasz. Masażer wyposażony jest w akumulator o pojemności 800 mAh, co zapewni Ci 150 minut nieprzerwanej pracy, bez konieczności ładowania. Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia obsługę urządzenia poprzez aplikację, którą bez problemu zainstalujesz na smartfonie. Aplikacja jest bardzo intuicyjna w obsłudze i umożliwia wygodne zarządzanie ustawieniami masażera.
EAN 5907512866702
Producent LAFE
Twoja ocena