MOZA Mini S gimbal 3-osiowy składany

Kod
DY_MOZINN46423
-19%
Cena promocyjna 299,00 zł Cena regularna 369,00 zł
W magazynie
MOZA Mini S to najnowszej generacji kompaktowy gimbal, który imponuje funkcjonalnością i świetnymi rezultatami pracy. Posiada ogromny zakres rotacji, charakteryzuje się zaawansowanymi trybami pracy (m.in. tryb incepcja i śledzenia). Składana konstrukcja ułatwia zabranie go na spacer, w podróż, do plecaka – gdziekolwiek chcesz, gdziekolwiek potrzebujesz.

Prezentacja produktu: Film na YouTube

Mini S jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami o wysokości w przedziale 58-88 mm oraz wadze do 260g. Sam waży niespełna 495 g, co ułatwia obsługę, przechowywanie i przewożenie gimbala.
Rozłożony gimbal ma wymiary 116*95*317 mm, a złożony - tylko 130*68*195 mm.
Nie dźwigaj, ciesz się przygodą!
Nowoczesne telefony z powodzeniem zaczęły zastępować nam tradycyjne aparaty i kamery. Producenci smartfonów prześcigają się funkcjonalnościami takimi jak liczba megapikseli, liczba kamer, ostrość czy zoom. Dlatego też, gdy tylko zachodzi potrzeba sfotografowania lub nagrania najpiękniejszych chwil z życia, większość użytkowników sięga po prostu do kieszeni po telefon. Nagrania wideo „z ręki” czasami pozostawiają jednak wiele do życzenia w kwestii płynności – a my Ci w tym problemie chętnie pomożemy!

Połóż i nagrywaj!
Wystarczy umieścić smartfon w ramce MOZA Mini S, włączyć go, a kalibracja rozpocznie się automatycznie, bez naszej ingerencji, bez potrzeby ustawiania śrub czy mechanicznego ściskania. Jest to proces błyskawiczny, dzięki któremu nawet początkujący użytkownik nie powinien mieć problemu z szybkim rozpoczęciem pracy. I nie umknie nagraniom żaden ważny moment.

Oczy dookoła głowy
Gimbal oferuje kąt 270° dla osi PAN, 200o w osi TILT i 315 stopni w osi  ROLL. Umożliwia to sprawne śledzenie obrazu nagrywanego przez smartfon. Nic nie ogranicza Twojej kreatywności! Spróbuj dać się ponieść na skrzydłach swojej wyobraźni i nagrywaj pod każdym kątem, jaki jest Ci do tego potrzebny. Steruj wygodnym joystickiem i nigdy nie trać kontroli nad sytuacją.

Zaawansowane tryby nagrywania
Zupełnie nowa jakość w dziedzinie nagrywania komórką jest możliwa dzięki zaawancowanym trybom pracy: Slow Motion, Hyper-Lapse, Incepcja, Vertigo, Sport, śledzenie, pozycjonowanie manualne. Zależnie od wybranej funkcji, możesz poczuć się niczym operator kamery telewizyjnej, a obiekt w Twoim kadrze pozostanie ostry. Możesz nagrywać krajobrazy i robić portrety, a więc istnieje wiele dziedzin foto/wideo, które ułatwia Moza Mini S. Za pomocą jednego szybkiego przycisku możesz również wykorzystać opcję zoom – a wiemy, że często nie można czekać, kiedy wyśledziliśmy ciekawy obiekt do nagrywania.

Zatrzymaj czas w miejscu
Urządzenie wyposażone jest w baterię o pojemności 2200 mAh, a przy zastosowanym nowoczesnym chipsecie, zużycie energii nawet podczas nagrywania nie jest duże. Pozwala to na aż 8h pracy z gimbalem! Ładowanie gimbala trwa 1-1,5 h, a więc szybko można przygotować go na podróż fotograficzną. Gimbal pozwala też uzupełnić energię smartfona za pomocą kabla.

Wszystko pod ręką
W zestawie znajdziemy gimbal, pokrowiec, kabel USB, trójnóg. Bardzo wygodnie zabierzesz go więc w trasę, do walizki, do auta. Producent zadbał o dapter w formie trójnogu, abyśmy mogli ustawić go pionowo i bez używania rąk nagrywać wideo – nawet selfie! Tryb śledzenia namierzy obiekty właściwie bez naszej ingerencji.

Rozbudowana aplikacja MOZA
Dedykowana aplikacja rozszerza funkcjonalność gimbala o szereg zaawansowanych opcji.  Dzięki aplikacji możesz z poziomu rękojeści gimbala sterować ostrością, zbliżeniami, tworzyć ujęcia slow motion / time laps, panoramy, a także sterować trybami ISO, EV, przesłoną oraz balansem bieli. Aplikacja MOZA wspiera również zarządzanie ustawienia RGB.


EAN 5712850847852
Producent MOZA
Twoja ocena

Produkty Up-Sell