Myjka ciśnieniowa TRACER 1400W

Kod
MW_TRANRZ46622
-31%
Cena promocyjna 198,99 zł Cena regularna 289,05 zł
W magazynie

Myjka ciśnieniowa  TRACER CARWASHER 1400W to wszechstronne urządzenie, które znajdzie zastosowanie podczas porządków domowych lub w trakcie mycia wielu powierzchni i sprzętów. Z pomocą myjki z łatwością umyjesz zarówno samochód jak i elewację, taras czy też schody.

Urządzenie charakteryzując się przepływem wody na poziomie 300 l/h oraz ciśnieniem 90 Bar. Parametry te nie tylko znacznie skracają czas mycia, ale również dzięki nim zużywa mniej wody w stosunku do węża ogrodowego, co przekłada się na wymierne oszczędności.

W zestawie, oprócz myjki ciśnieniowej, znajduje się wąż wysokociśnieniowy, lanca, pistolet, dysza rotacyjna (TURBO), filtr dolotowy oraz zbiornik na detergent.

Niewielki ciężar 5,5 kg, ergonomiczny uchwyt oraz system mocowań m.in. lancy i węża umożliwiają łatwe przenoszenie urządzenia podczas pracy oraz jego transport.

Przyłącze Quick Connect umożliwia błyskawiczne podłączenie myjki do źródła wody, zaś filtr dolotowy zabezpiecza urządzenie przed dostawaniem się niechcianych zanieczyszczeń z węża do myjki.

Producent LAFE
Materiał korpusu Plastik
Twoja ocena