Odkurzacz workowy Lafe OWJ001 + 4 worki

Kod
MW_LAFODK46700
-34%
Cena promocyjna 119,00 zł Cena regularna 180,01 zł
Produkt niedostępny

Odkurzacz Lafe OWJ001– zadbaj o czystość w swoim domu

Lekki i kompaktowy odkurzacz Lafe zadba o czystość w każdym mieszkaniu. Zapomnij o kurzu w swoim domu, sprytny odkurzacz Lafe OWJ001 pomoże Ci uporać się z nim w mig. Dzięki niewielkim wymiarom odkurzacz Lafe jest poręczny i łatwy w przechowywaniu.

• Potrójny system filtracji.
• Wskaźnik napełnienia worka.
• Worek wielokrotnego użytku o pojemności 1 l.
• Regulacja mocy ssania.
• Regulowana metalowa rura teleskopowa.
• Zwijany przewód zasilający.
• W zestawie jedna duża szczotko-ssawka uniwersalna oraz dwie małe.

Skuteczne odkurzanie na każdej powierzchni
W dokładnym sprzątnięciu różnych powierzchni pomoże Ci uniwersalna ssawkoszczotka. Niezależnie, czy chcesz odkurzyć rozsypane na panelach okruszki, oczyścić dywan z kurzu, czy kafelki w przedpokoju z naniesionego piasku – ta nasadka Ci w tym pomoże! Ssawkoszczotka to klasyczna, szeroka szczotka odkurzająca, z której będziesz mógł korzystać w całym domu. W zestawie znajdują się również mniejsze szczotki, dzięki którym szybko dotrzesz do wszystkich zakamarków, pozostawiając je idealnie czyste.

Ekologiczny worek
Wykonany z wysokiej jakości wielowarstwowego materiału worek wielokrotnego użytku to gwarancja dużej mocy ssania i filtracji zanieczyszczeń. Duża pojemność worka oraz wskaźnik napełnienia pozwala na dłuższą pracą bez potrzeby przedwczesnego oczyszczania.

Delikatny dla podłóg
Koła odkurzacza Lafe OWJ001 pokryto miękką warstwą, która zapobiega uszkodzeniu odkurzanej powierzchni. Dzięki temu możesz cieszyć się idealnym stanem paneli lub delikatnego parkietu mimo częstego odkurzania.

EAN 5907512864241
Producent LAFE
Materiał korpusu Plastik
Twoja ocena