Podkładka pod mysz TRACER GAMEZONE Arcoiris LED

Kod
MW_TRAPAD46172
Kod producenta: TRAPAD46172
EAN: 5907512862957
69,99 zł
W magazynie
Opis
Parametry
Opinie
Opis

Podświetlana podkładka pod mysz: gadżet dla prawdziwego gracza

Podkładki gamingowa Tracer Gamezone Arcoiris LED to doskonały produkt wykonany z wysokiej jakości materialow gwarantujący gładki ślizg myszy. Doskonały ślizg pozwala na zwiększenie prędkości przesuwania myszy, tym samym skraca czas reakcji na wydarzenia w wirtualnej rozgrywce. Jednocześnie materiał z którego wykonana jest podkładka (PVC) pozwala czytać sensorowi ruchy myszy z największą możliwą precyzją. Ta podświetlana podkładka pod mysz dedykowana wymagającym graczom, doskonale współpracuje ze wszystkimi typami sensorów myszy: optycznymi i laserowymi. Polecana do pracy z urządzeniami wysokiej jakości, takimi jak myszki gamingowe Tracer. Dodatkowo podkładka posiada 7 kolorowe rotujące podświetlenie LED, z trzema trybami podświetlenia. Zasilana interfejsem micro-USB. Wymiary 350x255x30mm.

Podświetlenie RGB

System RGB to sposób tworzenia światła, który pozwala na uzyskanie dowolnego i niesamowicie nasyconego koloru. Dzięki podświetleniu RGB produkty TRACER są idealne na nocne sesje gamingowe.

Podświetlenie RGB

Wierzch podkładki został wykonany z nieplączących się włókien. Tkanina posiada czytelną dla każdego sensora myszy teksturę, dzięki czemu sensor doskonale odwzorowuje ruch myszy, nawet przy bardzo szybkich ruchach.

GameZone

Linia produktów zaprojektowanych z myślą o wymagających graczach, oczekujących zaawansowanych funkcji i parametrów każdego elementu wyposażenia. GAMEZONE to prawdziwa strefa graczy – znajdziesz tu sprzęt, który zdecydowanie ułatwi Ci przejście przez najtrudniejsze rozgrywki. Materiały użyte do wykonania produktów Tracer GAMEZONE gwarantują długą żywotność nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Wyposażone w dodatkowe funkcje sprawią, że dostosujesz je idealnie do swoich potrzeb.
Parametry
Producent TRACER
EAN 5907512862957
Opinie
Twoja ocena