Suszarka do grzybów warzyw i owoców LAFE SGB001

Kod
MW_LAFPAR46460
-6%
Cena promocyjna 149,00 zł Cena regularna 159,00 zł
W magazynie

Suszarka Lafe SGB001 – świeżość warzyw i owoców na dłużej

Zachowaj smak i aromat swoich ulubionych warzyw i owoców na dłużej dzięki wydajnej i szybkiej suszarce Lafe. Stwórz mieszankę ulubionych ziół, którą po wysuszeniu będziesz mógł cieszyć się przez długi czas. Urządzenie świetnie sprawdzi się w procesie suszenia zarówno grzybów, jak i ziół, ziaren, mięsa czy owoców i warzyw.

• Pięć pojemnych tac na produkty.
• Wbudowany wentylator.
• Regulacja temperatury.
• Możliwość mycia w zmywarce.
• Zdrowe jedzenie w zasięgu ręki.

Cicha praca i duża moc
Suszarkę Lafe SG001 wyposażono w dużą moc 250 W, dzięki czemu szybko wysuszysz w niej produkty. Pięć pojemnych tac pozwala, pozwala jednocześnie wysuszyć duże ilości różnych warzyw i owoców. Jeśli jednak nie chcesz suszyć tak dużej ilości jedzenia, zbędne tace można zdemontować, zaoszczędzając miejsce. Przezroczyste elementy powalają na stałą kontrolę procesu suszenia.

Bezpieczeństwo i wygoda
Wbudowany wentylator pozwala na równomierne suszenie jedzenia na wszystkich piętrach, a zastosowanie tacek z otworami zapobiega postawaniu pleśni i wspomaga przepływ powietrza. W suszarce Lafe SG001 zastosowano zabezpieczenie przed przegrzaniem, w przypadku zasłonięcia otworów wentylacyjnych urządzenie samo się wyłączy.

EAN 5907512864494
Producent LAFE
Twoja ocena