Uchwyt automatyczny z ładowarką indukcyjną 10W TRACER WIRELESS AUTOMATIC

Kod
MW_TRAADA46329
99,00 zł
Produkt niedostępny
NEW

Tracer Wireless Automatic – gdy energia idzie w parze z wygodą.


Porządny, stylowy uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną zaspokoi potrzeby najbardziej wymagającego użytkownika. Ładuje telefon z mocą 10W, nie przegrzewa się i w błyskawicznym tempie uzupełnia poziom energii urządzenia mobilnego - nawet, jeśli jedziemy samochodem tylko na szybkie zakupy.

Wyróżnikiem modelu Tracer Wireless Automatic jest automatyczne dopasowanie się do wielkości telefonu za pomocą inteligentnych sensorów po bokach.

Ta ładowarka indukcyjna samochodowa wyróżnia się również solidnym, mocnym ramieniem, którym łatwo operować w czasie jazdy, a jednocześnie nawet w ekstremalnych warunkach utrzyma on nasz telefon w ryzach. Uchwyt jest w pełni obrotowy i giętki.


Uchwyt automatyczny z ładowarką indukcyjną 10W TRACER WIRELESS AUTOMATIC


Uchwyt automatyczny z ładowarką indukcyjną 10W TRACER WIRELESS AUTOMATIC Tracer Wireless Automatic wykorzystuje najwyższej klasy sensory podczerwieni, które rozsuną bazę uchwytu po wykryciu smartfona, a następnie dopasują się do jego szerokości automatycznie. Nawet jeśli nie posiadasz w telefonie funkcji ładowania indukcyjnego, uchwyt rozpozna Twój telefon i dopasuje się do jego rozmiaru.
Ładowarka indukcyjna Tracer działa na najwyższych obrotach szybkiego ładowania 10W, jest również kompatybilna z urządzeniami obsługującymi tylko 5W. Ładowanie rozpoczyna się błyskawicznie. Pozwala nie tylko naładować baterię, ale również podtrzymać poziom baterii, gdy wykorzystujemy nasz telefon na trasie, np. w formie nawigacji samochodowej Uchwyt automatyczny z ładowarką indukcyjną 10W TRACER WIRELESS AUTOMATIC
Uchwyt automatyczny z ładowarką indukcyjną 10W TRACER WIRELESS AUTOMATIC Przyssawka w uchwycie Tracer Wireless Automatic jest mocna i doskonale trzyma się szyby w samochodzie. Ramię jest długie i regulowane (do 16 cm), co pozwala na swobodną pracę z telefonem na trasie, np. korzystanie z map. Do ładowania służy dołączony do zestawu kabel USB-C, który zapewnia swobodny przepływ energii.

Zestaw uchwytu samochodowego z ładowarką indukcyjną Tracer zawiera:

- baza z ładowaniem indukcyjnym
- ramię regulowane uchwytu
- kabel USB-CEAN 5907512863619
Producent TRACER
Twoja ocena