Urządzenie do mikrodermabrazji LAFE TWA001

Kod
MW_LAFTWA46839
59,90 zł
W magazynie
Urządzenie do mikrodermabrazji Lafe TWA001 - Twój sposób na piękną cerę

Odkryj przyjemność, jaką daje profesjonalny zabieg mikrodermabrazji w domowym zaciszu. Wymienne końcówki pozwolą wygodnie usunąć zrogowaciały naskórek z całej twarzy. Przekonaj się sama, jakie korzyści przynosi regularne głębokie oczyszczanie i złuszczanie naskórka.

• 5 wymiennych nakładek.
• 3 tryby intensywności.
• Złuszczenia naskórka i oczyszczanie porów.
• Działanie próżniowe.
• Bezprzewodowe działanie.
• Akumulator 300 mAh.
• Czas pracy: 2 godziny.
• Czas ładowania: 2 godziny.

Mikrodermabrazja to zabieg oczyszczania przeznaczony dla skóry z niedoskonałościami takimi jak rozszerzone pory, zaskórniki, blizny po przebytym trądziku lub niewielkie przebarwienia. To bardzo skuteczna metoda mechanicznego złuszczania rogowej warstwy naskórka. Zabieg stosowany regularnie sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna.

Skuteczne działanie
Urządzenie do mikrodermabrazji działa wytwarzając ssanie próżniowe, dzięki któremu szybko i skutecznie usuwa tłuszcz, brud, kurz, martwy naskórek, a także pozostałości makijażu z zewnętrznej warstwy skóry i porów.

Wymienne końcówki
W zestawie z urządzeniem znajdują się wymienne nakładki, dzięki którym oczyszczanie twarzy będzie jeszcze dokładniejsze.

Mała okrągła nasadka przeznaczona jest do usuwania zaskórników przy zastosowaniu niskiego poziomu ssania.

Średnia okrągła nakładka służy do usuwania zaskórników i trądziku, idealne działanie osiągniesz przy ustawieniu średniego poziomu ssania.

Duża okrągła nasadka zalecana jest przy stosowaniu wysokiego poziomu ssania, pomoże usunąć zaskórniki i ujędrnia skórę.

Używając nakładki mikrokrystalicznej, usuniesz martwe komórki naskórka, a owalna nasadka sprawdzi się głównie do usuwania drobnych zmarszczek.

Aby zabieg był skuteczny, urządzenie należy stale przesuwać po skórze.

Przygotowanie do zabiegu
Przed zabiegiem najlepiej nawilżyć twarz ciepłą wodą, parą lub wykonać zabieg bezpośrednio po kąpieli lub ciepłym prysznicu. Ciepła para/woda spowoduje otwarcie porów i umożliwi łatwe oczyszczenie, co wpłynie na lepszy wygląd i gładkość skóry.
EAN 5907512866924
Producent LAFE
Twoja ocena