Czajnik elektryczny z podwójnymi ściankami i regulacją temperatury

Kod
MW_EMACZA47288
149,00 zł
W magazynie
Czajnik elektryczny Emavo to wybór dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo i funkcjonalność, a także stylowy wygląd swojego sprzętu kuchennego.

• podwójne ścianki zabezpieczające przed poparzeniem (nienagrzewająca się obudowa) plastik i metal
• regulacja temperatury – wyposażony we wskaźnik temperatury grzania / temperatury wody
• możliwość ustawienia temperatury co 5 stopni
• funkcja podtrzymywanie temperatury wody „keep warm” – gdy temperatury wody spada o ok 5 stopni czajnik automatycznie ją podgrzewa, funkcja jest aktywna przez 2h od momentu włączenia
• funkcja czuwania „standby” po ok. 1 minucie bez używania
• pojemność 1,7L
• obrotowa podstawa 360 stopni
• auto-wyłączanie bez wody – po 30 sekundach czajnik wyłączy się
• nowoczesny kontroler, który zabezpiecza czajnik przed przegrzaniem w przypadku używania kilka razy pod rząd
• wyjątkowy, elegancki design

Podwójne ścianki
Podwójne ścianki to gwarancja bezpieczeństwa podczas gotowania. Dzięki grubej izolacji, naczynie nie nagrzewa się, co eliminuje ryzyko poparzenia. Co więcej, zewnętrzna powłoka urządzenia wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nie przewodzi ciepła. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo podczas kulinarnych przygód.

Wskaźnik i regulacja temperatury
Czajnik z regulacją temperatury to niezwykle przydatne urządzenie w każdej kuchni.Nie tylko zapewnia to doskonały smak, ale też pozwala na zachowanie składników odżywczych w napoju. Duzy i czytelny panel sterowania jest prosty i intuicyjny w obsłudze.

Wskaźnik temperatury, który pozwala na ustawienie temperatury co 5 stopni, to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie precyzję i kontrolę nad procesem gotowania wody. Dzięki niemu można ustawić idealną temperaturę wody dla różnych napojów, takich jak:
• Zielona herbata - najlepiej parzyć ją w wodzie o temperaturze ok. 70-75 stopni Celsjusza, dzięki czemu zachowuje swój naturalny smak i składniki odżywcze.
• Biała herbata - wymaga niższej temperatury niż zielona herbata, najlepiej 60-70 stopni Celsjusza. W przeciwnym razie może stać się gorzka i stracić swój delikatny smak.
• Czarna herbata - najlepiej parzyć ją w wodzie o temperaturze ok. 90 stopni Celsjusza, dzięki czemu uzyskujemy mocniejszy smak.
• Kawa - temperatura wody powinna wynosić około 95 stopni Celsjusza, aby kawa nabrała odpowiedniej mocy i aromatu.
• Zioła - różne zioła wymagają różnych temperatur, ale zazwyczaj najlepiej parzyć je w wodzie o temperaturze około 80 stopni Celsjusza.

Funkcja "keep warm"
To bardzo przydatna funkcja, która umożliwia utrzymanie temperatury wody na stałym poziomie. Kiedy temperatura wody spada o około 5 stopni, czajnik automatycznie ją podgrzewa, dzięki czemu można mieć zawsze gotową wodę do parzenia ulubionej herbaty czy kawy. Funkcja "keep warm" jest aktywna przez 2 godziny od momentu włączenia.

Funkcja czuwania „standby”
W dzisiejszych czasach dużą uwagę przykłada się do kwestii ekologii oraz oszczędzania energii. Właśnie dlatego coraz więcej urządzeń wyposażonych jest w funkcję czuwania, która pozwala na automatyczne wyłączenie się po określonym czasie nieużywania.
Jest to szczególnie istotne w przypadku czajników, które często pozostawiane są włączone przez dłuższy czas, co prowadzi do niepotrzebnego zużycia energii.
Funkcja czuwania „stanby” uruchamia się po ok 1 minucie nieużywania czajnika

Wygoda i bezpieczeństwo
Obrotowa podstawa o 360 stopni to nie tylko wygoda, ale również bezpieczeństwo. Dzięki temu łatwiej będzie ustawić czajnik w dowolnej pozycji, bez ryzyka przewrócenia go na bok.

Praktyczna pojemność
Czajnik z pojemnością 1,7L to idealna opcja dla osób, które często zaparzają większą ilość herbaty lub kawy. Dzięki temu nie trzeba będzie ciągle uzupełniać wody w czajniku.

Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Bezpieczeństwo użytkowania to priorytet producenta. Dlatego czajnik został wyposażony w funkcję auto-wyłączania bez wody. Jeśli poziom wody wewnątrz czajnika spadnie poniżej minimalnego poziomu, urządzenie automatycznie się wyłączy, co zabezpiecza je przed uszkodzeniem.

Trwałość i elegancja w jednym
Wyjątkowy elegancki design czajnika sprawi, że będzie ozdobą każdej kuchni.
Czajnik Emavo został wykonany z wysokiej jakości materiałów, co wpływa na jego trwałość. Dzięki temu produkt ten będzie służył przez wiele lat, a jego użytkownik będzie mógł cieszyć się nie tylko eleganckim wyglądem, ale również niezawodnością i funkcjonalnością.

Podsumowując, czajnik elektryczny EMACZA47288 to idealny wybór dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo, funkcjonalność i estetykę. Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom, ten produkt spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Kontrola temepratury gotowania

Czy wiesz, że zieloną herbatę czy Yerba Mate parzy się w temperaturze 60-80°C? Jeśli chcesz przygotować naprawę dobry napar, konieczna jest regulacja temperatury gotowania, przy której czajnik się wyłącza, zaś Ty możesz zalać susz.

Podstawa ze stykiem 360°

Denerwuje Cię konieczność odpowiedniego osadzenia swojego czajnika na podstawie zasilającej? Korzystając z produktu Lafe z podstawą 360° nie musisz się o to martwić, możesz osadzić czajnik pod każdym kątem i przekręcać go podczas gotowania.

Wielokolorowe podświetlenie

Wprowadź trochę efektów świetlnych do swojej kuchni! Podświetlane wnętrza czajnika informuje o włączeniu grzałki, zaś kolor podświetlenia zmienia się w zależności od określonej temperatury gotowania.
EAN 5907512871652
Producent EMAVO
Regulacja temperatury Tak
Podświetlenie wnętrza Tak
Pojemność (litry) 1,7
Zasilanie (V) 220-240 / 50-60 Hz
Materiał korpusu Szkło
Moc (W) 2200
Twoja ocena