Podkładki pod mysz dla graczy

Diabeł tkwi w szczegółach, a efekt może zależeć od najdrobniejszych detali. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak istotne są podkładki pod mysz dla graczy? Już na poziomie amatorskim ważne są ułamki sekund – nie mówiąc o tym, jak przygotowani muszą być zawodowcy. Mysz nie tylko powinna być czuła na każdy ruch gracza, ale nie może również gubić sygnału przez nieodpowiednie podłoże. Zadbaj więc zawczasu o to, by pod Twoim kontrolerem znajdowała się odpowiednia podkładka pod mysz dla graczy – niezależnie na jakim jesteś poziomie.

Posiadamy w swojej ofercie produkty o zróżnicowanych parametrach i wykończeniach. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy zarówno tanie, podstawowe modele o estetycznym designie, jak i zaawansowane technologicznie podkładki dla graczy z podświetleniem. Nie czekaj i sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych klientów.

Komponenty przygotowane z dbałością o najdrobniejsze detale

Wysokogatunkowe materiały podkładki pod mysz pozwalają na maksymalizację czułości. Laser lub sensor optyczny kontrolera staje się dokładniejszy, co przekłada się na płynność i czas reakcji. Przekonaj się, jak bardzo zmieni się poziom Twojego komfortu użytkowania komputera – zwłaszcza jeśli jesteś gamerem.

Podkładka pod mysz dla gracza? Dostępna od ręki

Najtańsze podkładki nie należą do satysfakcjonujących? Potrzebujesz czegoś więcej? W takim razie powinny zainteresować Cię podkładki pod mysz z podświetleniem. Są one zasilanie przy pomocy przewodu USB, a dzięki technologii LED, sam możesz wybrać kolor światła. Dysponujemy także podkładkami wyposażonymi w miękką poduszeczkę pod nadgarstek, co z pewnością odciąży Twoje mięśnie, stawy i ścięgna w czasie wielogodzinnej pracy, edukacji lub rozrywki.

Dostępne są również klasyczne podkładki pod mysz - idealne do pracy i standardowego użytkowania.

Filtry

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
Widok Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
Widok Siatka Lista