Opiekacze, tostery i grille

Przydatne w każdej kuchni tostery i opiekacze

Nie ma lepszego śniadania niż chrupiące tosty lub kruchutkie i ciepłe grzanki, czyż nie? Jeśli masz ochotę się raczyć takim posiłkiem na dobry początek dnia, kiedy tylko zapragniesz, obowiązkowym wyposażeniem Twojej kuchni jest toster opiekacz lub podobne urządzenie. Rozgrzewa się w kilka chwil i zmieni każde pieczywo (i inne produkty spożywcze) w lepszą wersję siebie. Dzięki temu przygotowywanie posiłków stanie się prostsze i szybsze, a ich spożywanie – przyjemniejsze! Masz ochotę zamówić opiekacz ceramiczny, toster albo grill elektryczny? Jesteś w dobrym miejscu. Nasi specjaliści specjalnie dla Ciebie wyselekcjonowali najlepsze modele tych urządzeń AGD na rynku. Znajdziesz tu takie, które są warte Twojej uwagi i nie zawiodą zaufania.

Toster opiekacz czy grill elektryczny?

Jest bardzo wiele typów urządzeń, które nadają się do tostowania i opiekania. Różnią się funkcjonalnością oraz przeznaczeniem. Możesz się zdecydować np. na:

  • klasyczny toster-opiekacz – taki, do którego wkładasz pionowo kromki chleba, zamieniając je w kilka chwil na chrupiące grzanki. Wystarczy je posmarować masłem i dżemem lub… czym tylko zapragniesz i szybka przekąska gotowa!
  • opiekacz ceramiczny – w nim zamykasz pieczywo, tortillę wypełnioną dodatkami albo mięso i opiekasz jednocześnie z obu stron. To często bardziej uniwersalne rozwiązanie, grille opiekacze – mają "karbowaną" powierzchnię, przez co efektywnie odprowadzają tłuszcz i nadają się również do podsmażania mięsa czy ryb,
  • klasyczne opiekacze do kanapek – przy ich pomocy wyczarujesz pyszne „trójkąty” na śniadanie, kolację i na imprezę,
  • gofrownice – dla miłośników przekąsek na słodko i słono.

Którą z wersji tego sprzętu wybierzesz? Decyzja należy wyłącznie do Ciebie. Pewne jest jedno: zakupy na Emavo dostarczą Ci samych pozytywnych wrażeń!

Sprawdź również nasze czajniki elektryczne.

Filtry

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
Widok Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
Widok Siatka Lista