Ładowarki do telefonów i tabletów

Twoja ładowarka do telefonów i tabletów uległa zniszczeniu? Jedziesz w podróż i potrzebujesz zapasowego wyposażenia na wypadek awarii? Warto w takich sytuacjach sięgać po sprawdzone produkty, które zagwarantują satysfakcjonującą i przede wszystkim bezpieczną pracę.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia, co nasi specjaliści przygotowali w tej kategorii. Posiadamy zaawansowane technicznie ładowarki do telefonów i pozostałych urządzeń, które dysponują certyfikatami potwierdzającymi ich jakość. Dzięki temu mamy pewność, że jest to asortyment z najwyższej półki i spełni on oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Ładowarki do tabletów, aparatów i smartfonów – wpływ jakości na zadowolenie z użytkowania

Czym różnią się ładowarki do tabletów, telefonów i innych urządzeń elektronicznych? Jeśli dysponują one złączem micro USB, to taka ładowarka będzie uniwersalnym narzędziem pasującym do większości z wyżej wymienonych elementów wyposażenia. Istotna jest jednak jakość wykorzystywanych komponentów, ponieważ im zostały one wykonane z lepszych materiałów i części, tym impulsy elektryczne są wydajniej transportowane. Dzięki temu szybciej i bezpieczniej uzupełnisz energię w akumulatorach swojego asortymentu.

Wybierz produkt do domu lub na podróż – jaki model najlepszy?

Często podróżujesz autem? W takim razie warto zainwestować w ładowarkę posiadającą wtyk do gniazda zapalniczki. Posiadamy także klasyczne ładowarki z możliwością demontażu przewodu i uniwersalnym złączem USB, zaawansowanymi modelami indukcyjnymi i połączeniami uchwytów na telefon z funkcją ładowania. Mamy więc pewność, że bez wątpienia każdy znajdzie u nas ładowarkę samochodową, które spełni wszystkie jego oczekiwania.

Potrzebujesz pomocy podczas zakupu ładowarki? Chcesz o coś zapytać lub upewnić się, że Twój wybór jest właściwy? Skontaktuj się z nami specjalistami. Odpowiemy z przyjemnością na wszystkie wiadomości. Twoje zadowolenie to dla nas priorytet.

W ofercie sklepu Emavo znajdują się również powerbanki, które przydadzą się szczególnie osobom przebywającym dużo czasu poza domem.

Filtry

Pozycji 1-12 z 19

Ustaw kierunek malejący
Strona
Widok Siatka Lista
 1. Lampa biurkowa TRACER Smart Light WI-FI

  Cena promocyjna 129,99 zł Cena regularna 179,00 zł
 2. BASEUS Magnetyczny Uchwyt Samochodowy (SUGENT-NT0S) Black

  Cena promocyjna 18,98 zł Cena regularna 30,00 zł
 3. BASEUS Magnetyczny Uchwyt Samochodowy (SUGX-A01) Black

  Cena promocyjna 25,99 zł Cena regularna 34,99 zł
 4. BASEUS Ładowarka sieciowa 230V 3X USB (CCALL-BH01) Black

  Cena promocyjna 32,99 zł Cena regularna 40,00 zł
 5. BASEUS Ładowarka samochodowa 2 X USB + kabel (TZXLD-A01) Black

  Cena promocyjna 29,99 zł Cena regularna 40,00 zł
 6. BASEUS Ładowarka indukcyjna z wyświetlaczem LED (WXSX-01) Black

  Cena promocyjna 49,99 zł Cena regularna 60,00 zł
 7. BASEUS Ładowarka indukcyjna (CCALL-AJK01) Crystal

  Cena promocyjna 47,99 zł Cena regularna 60,00 zł
 8. BASEUS Ładowarka,Transmiter FM, MP3 BT, 2 X USB (CCALL-RH01) Black

  Cena promocyjna 48,89 zł Cena regularna 70,00 zł

Pozycji 1-12 z 19

Ustaw kierunek malejący
Strona
Widok Siatka Lista