Słuchawki dla graczy

Słuchawki dla graczy – nowy wymiar audio

Kiedy grasz w swój ulubiony tytuł, świat dookoła przestaje istnieć. Skupiasz się na realizowanej misji i wchodzisz w fabułę gry. Nic nie powinno Cię rozpraszać. Przy okazji, jeżeli grasz on-line, zapewne porozumiewasz się z innymi osobami ze swojego zespołu. Dlatego potrzebny Ci dobry sprzęt audio. Taki, który z jednej strony pozwoli Ci się "odciąć" od świata zewnętrznego, z drugiej – zapewni fenomenalną jakość dźwięku i jego realizm, a z trzeciej – efektywną komunikację z innymi. Właśnie tego potrzebujesz? Postaw więc na profesjonalne słuchawki dla gracza. To akcesorium, które szybko stanie się obowiązkowym w Twoim wyposażeniu!

Jakie słuchawki do gier wybrać?

Słuchawki komputerowe dla graczy to szeroka kategoria produktów. Jednak szybko zauważysz, że wśród nich nie ma miejsca na te dokanałowe – tylko modele nauszne zapewnią Ci przestrzenny dźwięk oraz maksimum komfortu. Nie spadną z głowy, gdy wykonasz dynamiczny ruch i nie "obciążą" Cię.

Jednak wśród słuchawek dla graczy znajdziesz szeroką gamę modeli – od tych bardzo niedrogich aż po ekskluzywne. Czym się różnią?

 • sposób podpięcia do komputera – choć wiele modeli wykorzystuje jeszcze tzw. jacka audio, coraz więcej podpina się do portu USB. To drugie rozwiązanie jest bardziej uniwersalne,
 • jakość dźwięku – im lepszej klasy słuchawki dla graczy, tym bardziej przestrzenny dźwięk na Ciebie czeka,
 • waga – im lżejsze słuchawki, tym wyższy komfort ich noszenia,
 • design – w świecie gamingu jest równie ważny, ponieważ dobrze jest wyglądać stylowo, kiedy się gra.

Jeśli masz wątpliwości, które słuchawki komputerowe wybrać, jesteśmy do Twojej dyspozycji. U nas znajdziesz słuchawki dla graczy Bloody oraz Tracer. Pamiętaj też, że gwarantujemy ekspresową wysyłkę. Wybierz i zamów teraz!

Filtry

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
Widok Siatka Lista
 1. Słuchawki TRACER Stillo ANC BT

  Cena promocyjna 99,00 zł Cena regularna 129,00 zł
 2. Słuchawki A4TECH BLOODY G580 7.1

  Cena promocyjna 137,99 zł Cena regularna 149,99 zł
 3. Słuchawki A4TECH BLOODY G575 7.1

  Cena promocyjna 137,99 zł Cena regularna 149,99 zł
 4. Słuchawki A4TECH BLOODY G300 BLACK

  Cena promocyjna 77,79 zł Cena regularna 79,00 zł
 5. Słuchawki A4TECH BLOODY G501 7.1

  Cena promocyjna 137,99 zł Cena regularna 149,99 zł

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
Widok Siatka Lista