Uchwyty TV/Monitor

Uchwyty na monitor i na TV

Czy telewizor lub monitor zawsze trzeba ustawiać na specjalnym stoliku? W wielu sytuacjach jest to najwygodniejsze rozwiązanie. Jednak w innych – z uwagi na funkcjonalność, ergonomię czy kwestię oszczędzania miejsca – warto zdecydować się na ich zawieszenie. Jeżeli chcesz umieścić takie urządzenie na ścianie, potrzebny Ci będzie profesjonalny uchwyt na monitor lub telewizor. Dlaczego? Ponieważ profesjonalna konstrukcja tego typu pozwoli bezpiecznie i stabilnie zamontować ekran – tak, aby znajdował się w pożądanym miejscu i nie spadł przez przypadek.

Interesują Cię uchwyty na TV lub monitor? Jesteś w dobrym miejscu. Na Emavo.pl znajdziesz ich szeroki wybór. Poznaj bliżej dostępne rozwiązania i wybierz spośród nich to, które jest kompatybilne z posiadanym sprzętem i pozwoli zrealizować plan działania.

Jakie uchwyty warto wybrać?

Uchwyty ścienne na TV czy monitor to konstrukcje, które różnią się między sobą, i to nie tylko ceną czy jakością wykonania. Liczą się również ich parametry techniczne. Przykładowo, możesz zainwestować zarówno w statyczny uchwyt na monitor lub TV, który pozwoli umieścić ekran w jednej konkretnej pozycji, jak i w uchwyty regulowane na TV. Te drugie dadzą możliwość płynnej zmiany położenia ekranu – w zależności od tego, jak będą się zmieniały Twoje potrzeby.

Wybierając uchwyty na monitor i TV, zwróć również na to, jakiej wielkości ekrany obsługują. Przedział przekątnych jest zazwyczaj szeroki, ale warto się upewnić, że interesujący Cię model spełni oczekiwania.

A co z marką? My Twojej uwadze szczególnie polecamy uchwyty VESA firm takich jak Tracer, które łączą dobrą jakość i stabilność z rozsądną ceną. Zapoznaj się również z naszą ofertą listw przeciwprzepięciowych idealnych do podłączenia telewizora lub komputera.

Filtry

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
Widok Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
Widok Siatka Lista