Ładowarki samochodowe

Ładowarki samochodowe, które pokochasz

Ze smartfona korzystasz przez wiele godzin dziennie. I choć producenci tych urządzeń mobilnych robią, co mogą, aby ich baterie stały się coraz bardziej wydajne, telefon nadal nie jest perpetuum mobile i po prostu może się rozładować. A skoro tak, nieodzownym sprzętem są ładowarki samochodowe. To dzięki nim możesz "nakarmić" swoje urządzenie mobilne w drodze do pracy, na zakupy czy w dowolnej innej trasie.

Potrzebna Ci szybka ładowarka samochodowa, która nie zawiedzie? Dobrze się składa, bo właśnie takie ładowarki samochodowe do telefonów przygotowaliśmy dla Ciebie. Wybierzesz spośród nich tę kompatybilną z Twoim urządzeniem.

Jaka ładowarka do telefonu samochodowa będzie najlepsza?

Co do zasady ładowarki samochodowe są zasilane z gniazdka zapalniczki w aucie. Jednak różnią się między sobą funkcjonalnością oraz zasadą działania.

Przykładowo, jeśli Twój mobilny sprzęt można podładować bezprzewodowo, dobrze sprawdzi się ładowarka indukcyjna samochodowa. Zapewni maksimum komfortu i sprawi, że bez wysiłku uzupełnisz stan baterii.

Ładujesz "po kablu" a Twoje urządzenie obsługuje technologię Quick Charge? Upewnij się więc, że na Twoim wyposażeniu znajdzie się szybka ładowarka samochodowa – przy jej pomocy czas, jaki upłynie do osiągnięcia 100% baterii, może się znacznie skrócić.

Sprawdź także ładowarki wzbogacone o dodatkowe funkcje – na przykład o transmiter FM, który pozwoli Ci jednocześnie komfortowo słuchać muzyki. Świetnie spisują się też ładowarki połączone z uchwytem – dzięki nim nie musisz rezygnować z korzystania z urządzenia. Sprawdź również ładowarki do telefonów i tabletów.

Na Emavo.pl znajdziesz nowoczesne i solidne ładowarki samochodowe, które są kompatybilne z niemal wszystkimi modelami telefonów. Zapoznaj się bliżej z wybranymi modelami i zamów ten, który pozwoli Ci się cieszyć pełną baterią smartfona także w ciągu dnia!

Filtry

Pozycji 1-12 z 19

Ustaw kierunek malejący
Strona
Widok Siatka Lista
 1. BASEUS Magnetyczny Uchwyt Samochodowy (SUGENT-NT0S) Black

  Cena promocyjna 18,98 zł Cena regularna 30,00 zł
 2. BASEUS Magnetyczny Uchwyt Samochodowy (SUGX-A01) Black

  Cena promocyjna 25,99 zł Cena regularna 34,99 zł
 3. BASEUS Ładowarka sieciowa 230V 3X USB (CCALL-BH01) Black

  Cena promocyjna 32,99 zł Cena regularna 40,00 zł
 4. BASEUS Ładowarka samochodowa 2 X USB + kabel (TZXLD-A01) Black

  Cena promocyjna 29,99 zł Cena regularna 40,00 zł
 5. BASEUS Power Bank Type-C 20000mAh (PPKC-A01) Black

  Cena promocyjna 118,98 zł Cena regularna 150,00 zł
 6. BASEUS Ładowarka indukcyjna z wyświetlaczem LED (WXSX-01) Black

  Cena promocyjna 49,99 zł Cena regularna 60,00 zł
 7. BASEUS Ładowarka indukcyjna (CCALL-AJK01) Crystal

  Cena promocyjna 47,99 zł Cena regularna 60,00 zł
 8. BASEUS Ładowarka,Transmiter FM, MP3 BT, 2 X USB (CCALL-RH01) Black

  Cena promocyjna 48,89 zł Cena regularna 70,00 zł

Pozycji 1-12 z 19

Ustaw kierunek malejący
Strona
Widok Siatka Lista