Listwy zasilające

Listwy zasilające – w trosce o bezpieczeństwo Twojego komputera

Wyobraź sobie, że w Twoim domu nagle dojdzie do awarii instalacji elektrycznej i powstanie silne przepięcie. Jak myślisz, co może stać się ze sprzętem, który w tym momencie jest podpięty do sieci? No właśnie… Zwłaszcza wrażliwe i cenne urządzenia – z komputerem na czele, są zagrożone takimi nieprzewidywalnymi sytuacjami. Chcesz im zapobiec i móc korzystać ze swojego sprzętu bez obaw o to, że może się "usmażyć"? Rozwiązanie jest bardzo proste: dobre listwy przeciwprzepięciowe. Dlatego jeśli potrzebna Ci nowa listwa do komputera – złóż zamówienie właśnie u nas. Dzięki temu szybko odnajdziesz i kupisz produkt, który pozwoli Ci spać spokojnie i komfortowo korzystać ze swojego sprzętu.

Jaka listwa zasilająca do komputera będzie najlepsza?

Listwy zasilające to bardzo szeroka kategoria produktów. Wystarczy, że przyjrzysz się bliżej tym, które dla Ciebie przygotowaliśmy, aby natychmiast zauważyć różnice. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że każda dobra listwa do komputera ma przycisk, który pozwala jednym ruchem odciąć lub przywrócić zasilanie. To wygodne rozwiązanie, które zwiększa bezpieczeństwo, jak również pozwala Ci zaoszczędzić czas.

A na czym polegają różnice? Kluczowe parametry, które warto wziąć pod uwagę, to:

  • długość kabla – sprawdź, jak duża odległość będzie dzieliła listwę od najbliższego gniazdka. Najlepiej wybrać model nieco dłuższy od tego dystansu, ale nie za długą, aby uniknąć zbędnego plątania się kabli,
  • liczba gniazd – pomyśl, ile urządzeń podepniesz do listwy: komputer PC, monitor, głośniki, router, drukarka… Już teraz potrzebujesz minimum 5 gniazd. Warto rozważyć wybranie modelu, który zapewni chociaż jedno zapasowe,
  • jakość wykonania i parametry techniczne – jeżeli interesują Cię listwy zasilające audio i te do sprzętu komputerowego, najlepiej sprawdzą się modele przeciwprzepięciowe.

Masz wątpliwości, co wybrać? Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów. Podpowiemy Ci, który model będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Używasz rzadko danej listwy? Postaw na zwykłe przedłużacze - sprawdź ofertę.

Filtry

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
Widok Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
Widok Siatka Lista