Czajnik LAFE CEG016

Kod
MW_LAFCZA46854
79,00 zł
Produkt niedostępny
Czajnik Lafe CEG016 – obowiązkowe wyposażenie każdej kuchni

W dzisiejszych czasach czajnik elektryczny to obowiązkowe wyposażanie każdej nowoczesnej kuchni. Z urządzeniem Lafe CEG016 dzięki jego dużej mocy błyskawicznie zagotujesz nawet większą ilość wody. Nowoczesny design, przezroczysty szklany dzbanek na wodę i efektowne niebieskie podświetlenie wyróżniają czajnik Lafe, od innych dostępnych na rynku.

• Certyfikat BPA Free.
• Wskaźnik poziomu wody.
• Obrotowa podstawa 360 stopni.
• Filtr wody z mikrosiateczką.
• Pojemność 1,8 l.
• Grzałka płytowa.
• Szklany korpus z efektownym podświetleniem.
• Moc 2200 W.
• Automatyczne wyłączenie.

Krystalicznie czysta woda bez kamienia
W dziubku czajnika Lafe zamontowany został specjalny filtr z mikrosiateczką, który skutecznie wychwytuje wszelkie drobinki kamienia i osadu z gotowanej wody. Filtr jest wyjmowany, dzięki czemu łatwiej utrzymać urządzenie w czystości – wystarczy wyjąć filtr i wyczyścić go pod bieżącą wodą. Ciesz się zawsze czystą wodą i przejrzystą herbatą bez osadu.

Pojemność dla całej rodziny
Duża pojemność czajnika, aż 1,8 L pozwala szybko zagotować jednocześnie ok. 7-8 kubków wody. Podczas rodzinnych posiłków lub spotkań towarzyskich nie musisz już czekać z podaniem kawy czy herbaty, podczas jednego cyklu gotowania szybko uzyskasz gorącą wodę dla wszystkich! Podświetlany szklany dzbanek sprawia, że codzienne użytkowanie czajnika Lafe jest jeszcze wygodniejsze.

Obrotowa podstawa 360°
Obrotowa podstawa czajnika Lafe jest bardzo praktyczna i sprawia, że czajnik zawsze stoi stabilnie. Bezpieczeństwo i swobodę użytkowania zapewnia przewód zasilający umieszczony w podstawie ładującej odseparowanej od czajnika.

Automatyczne wyłączanie
Czajnik Lafe został wyposażony w specjalną ochronę przed przegrzaniem, która uruchamia się w razie przypadkowego włączenia urządzenia bez wody. Dodatkowa wygodna funkcja automatycznego wyłączania po osiągnięciu ustawionej temperatury na pewno świetnie sprawdzi się w Twoim gospodarstwie domowym.

Kontrola temepratury gotowania

Czy wiesz, że zieloną herbatę czy Yerba Mate parzy się w temperaturze 60-80°C? Jeśli chcesz przygotować naprawę dobry napar, konieczna jest regulacja temperatury gotowania, przy której czajnik się wyłącza, zaś Ty możesz zalać susz.

Podstawa ze stykiem 360°

Denerwuje Cię konieczność odpowiedniego osadzenia swojego czajnika na podstawie zasilającej? Korzystając z produktu Lafe z podstawą 360° nie musisz się o to martwić, możesz osadzić czajnik pod każdym kątem i przekręcać go podczas gotowania.

Wielokolorowe podświetlenie

Wprowadź trochę efektów świetlnych do swojej kuchni! Podświetlane wnętrza czajnika informuje o włączeniu grzałki, zaś kolor podświetlenia zmienia się w zależności od określonej temperatury gotowania.
EAN 5907512867013
Producent LAFE
Regulacja temperatury Tak
Podświetlenie wnętrza Tak
Pojemność (litry) 1,7
Zasilanie (V) 220-240 / 50-60 Hz
Materiał korpusu Szkło
Moc (W) 2200
Twoja ocena