Czajnik z regulacją temperatury LAFE CEG015

Kod
MW_LAFCZA46806
99,00 zł
W magazynie
Szklany czajnik Lafe CEG015 – niezbędny w Twojej kuchni
Czajnik elektryczny to niezbędne wyposażanie każdej nowoczesnej kuchni. Urządzenie Lafe dzięki dużej mocy szybko zagotuje wodę, zatem świetnie sprawdzi się w każdym domu. Nowoczesny design, przezroczysty dzbanek na wodę i podświetlenie odróżnia czajnik Lafe, od innych dostępnych na rynku.
• Duża moc 2200 W.
• Dzbanek wykonany z wytrzymałego szkła.
• Filtr z mikrosiateczką.
• Obrotowa podstawa 360 stopni.
• Podświetlany włącznik.
• Czytelny wskaźnik poziomu wody.
• Zabezpieczenie przed przegrzaniem i przed uruchomieniem bez wody.
• Kolorowe podświetlenie czajnika.
• Regulacja temperatury w zakresie 40-100 stopni C.
• Moc 2200 W.
• Duża pojemność 1.7 L.
• Grzałka płytowa.

Regulacja temperatury
Czajnik wyposażony został w regulowany termostat, umożliwiający wybór jednego z 7 poziomów nagrzania wody :40,50, 60, 70, 80, 90 lub 100 stopni. Podświetlane wnętrza czajnika informuje o włączeniu grzałki lub wyłączeniu czajnika, zaś kolor podświetlenia zmienia się w zależności od zadanego trybu pracy.

Czysta woda bez kamienia
Czajnik jest wyposażony w specjalny filtr z mikrosiateczką, który wychwytuje wszelkie drobinki kamienia oraz osady z gotowanej wody. Filtr możesz łatwo wyjąć i szybko wyczyścić pod bieżącą wodą. Ciesz się zawsze czystą wodą i przejrzystą herbatą bez osadu.
Pojemność dla całej rodziny
Duża pojemność czajnika, aż 1,7 L pozwala zagotować jednocześnie ok. 6-7 kubków wody. Podczas rodzinnych posiłków lub spotkań z przyjaciółmi nie musisz już czekać z podaniem kawy czy herbaty, podczas jednego cyklu szybko zagotujesz wodę dla wszystkich! Podświetlany włącznik sprawia, że codzienne użytkowanie czajnika Lafe jest jeszcze wygodniejsze.
Obrotowa podstawa 360°
Zastosowana w czajniku Lafe obrotowa podstawa 360° jest bardzo praktyczna i sprawia, że czajnik zawsze stoi stabilnie. Bezpieczeństwo i swobodę użytkowania zapewnia przewód zasilający umieszczony w podstawie ładującej odseparowanej od czajnika.

Kontrola temepratury gotowania

Czy wiesz, że zieloną herbatę czy Yerba Mate parzy się w temperaturze 60-80°C? Jeśli chcesz przygotować naprawę dobry napar, konieczna jest regulacja temperatury gotowania, przy której czajnik się wyłącza, zaś Ty możesz zalać susz.

Podstawa ze stykiem 360°

Denerwuje Cię konieczność odpowiedniego osadzenia swojego czajnika na podstawie zasilającej? Korzystając z produktu Lafe z podstawą 360° nie musisz się o to martwić, możesz osadzić czajnik pod każdym kątem i przekręcać go podczas gotowania.

Wielokolorowe podświetlenie

Wprowadź trochę efektów świetlnych do swojej kuchni! Podświetlane wnętrza czajnika informuje o włączeniu grzałki, zaś kolor podświetlenia zmienia się w zależności od określonej temperatury gotowania.
EAN 5907512866450
Producent LAFE
Regulacja temperatury Tak
Podświetlenie wnętrza Tak
Pojemność (litry) 1,7
Zasilanie (V) 220-240 / 50-60 Hz
Materiał korpusu Szkło
Moc (W) 2200
Twoja ocena