Czajnik z regulacją temperatury LAFE CEG007

Kod
MW_LAFCZA45802
114,99 zł
Produkt niedostępny

Czajnik z regulacją temperatury - wybór dla wymagających

Czajnik elektryczny LAFE CEG007 to urządzenie, które powinno znaleźć się w każdej nowoczesnej kuchni. Dzięki szklanemu dzbankowi o pojemności 1,8 litra model ten pozwala na jednoczesne przygotowanie ok. 6-7 kubków napoju. Nowoczesny kontroler, współpracujący z podstawą ze stykiem 360 stopni, monitoruje temperaturę gotowania wody oraz zabezpiecza przed przegrzaniem czajnika przy wielokrotnym gotowaniu. Kontroler pełni również funkcję zabezpieczającą, która automatycznie wyłączy czajnik, jeśli włączymy go bez wody. Ten nowoczesny czajnik z regulacją temperatury to zatem idealny wybór dla miłośników perfekcyjnie zaparzonej herbaty. 

Na co pozwala czajnik z termostatem?

Ten model to czajnik z termostatem, umożliwiający wybór jednego z 5 poziomów nagrzania wody : 60, 70, 80, 90 lub 100 stopni. Podświetlane wnętrza czajnika informuje o włączeniu grzałki lub wyłączeniu czajnika, zaś kolor podświetlenia zmienia się w zależności od zadanego trybu pracy. Pomoże Ci to np. zaparzyć idealną zieloną herbatę (której nie zalewa się wrzątkiem).

Model LAFE CEG007 wyposażony został we wskaźnik poziomu wody oraz filtr wody, który zatrzymuje drobinki kamienia powstające w procesie gotowania. Czajnik jest bardzo łatwy w użyciu, zaś mocy 2200W wpływa na jego wysoką wydajność.

Lubisz mieć wybór? Zobacz także inne czajniki elektryczne z naszej oferty!  A jeśli szukasz innych sprzętów kuchennych, sprawdź również nasze blendery czy też wagi kuchenne.

Kontrola temepratury gotowania

Czy wiesz, że zieloną herbatę czy Yerba Mate parzy się w temperaturze 60-80°C? Jeśli chcesz przygotować naprawę dobry napar, konieczna jest regulacja temperatury gotowania, przy której czajnik się wyłącza, zaś Ty możesz zalać susz.
Czajnik elektryczny z regulacją temperatury Lafe Ceg007

Podstawa ze stykiem 360°

Denerwuje Cię konieczność odpowiedniego osadzenia swojego czajnika na podstawie zasilającej? Korzystając z produktu Lafe z podstawą 360° nie musisz się o to martwić, możesz osadzić czajnik pod każdym kątem i przekręcać go podczas gotowania.

Wielokolorowe podświetlenie

Wprowadź trochę efektów świetlnych do swojej kuchni! Podświetlane wnętrza czajnika informuje o włączeniu grzałki, zaś kolor podświetlenia zmienia się w zależności od określonej temperatury gotowania.
Czajnik z termostatem Lafe Ceg007
EAN 5907512860908
Producent LAFE
Twoja ocena