Elektrostymulator mięśni 12-punktowy LAFE EMS002

Kod
MW_LAFEMA46841
49,99 zł
Produkt niedostępny
Elektrostymulator mięśni 12-punktowy LAFE EMS002

Chcesz wyrzeźbić i wzmocnić mięśnie w bezpieczny sposób, bez użycia ciężkiego sprzętu? Praca nad sylwetką podczas oglądania filmu na kanapie wydaje Ci się niemożliwa? Elektrostymulator LAFE to innowacyjne urządzenie, które wspomoże Twój trening, ujędrni ciało, a także umożliwi rozluźnienie i regenerację mięśni oraz przyczyni się do poprawy ukrwienia i kondycji skóry. Z LAFE możesz budować tkankę mięśniową w każdej sytuacji.

• Elektrostymulacja mięśni EMS.
• 3 nakładki: 1 duża (brzuch), 2 małe (ręce lub nogi).
• 6 programów działania.
• Czas trwania pojedynczego treningu: 12 minut.
• 10 stopni intensywności.
• Materiał wykonania: PU+ABS.
• Zasilanie bateryjne: 2 baterie AAA na każdy panel.

„Elektryczny” trening
Elektrostymulacja mięśniowa (EMS) ma największe zastosowanie w rehabilitacji i fizjoterapii, ale może również zostać zastosowana do treningu wybranej grupy mięśniowej. Elektrostymulator wysyła impulsy elektryczne do organizmu, doprowadzając do skurczu mięśni. Przy wykonaniu takiej pracy zużywają one energię, dzięki temu możemy wyrzeźbić konkretną grupę mięśni. Stymulacja elektryczna o mniejszej sile impulsów może być też stosowana podczas rozgrzewki, czy w celu rozluźniania mięśni w okresach przetrenowania lub przy kontuzji.

Dopasowany do Ciebie
Elektrostymulator LAFE posiada różne tryby ustawień, dzięki czemu możesz dostosować jego działanie do swoich potrzeb. Większa nakładka przeznaczona jest do treningu mięśni brzucha, a dwie mniejsze - do ćwiczeń rąk i nóg. Możesz wybierać spomiędzy 6 programów działania i 10 stopni intensywności. Dzięki temu dowolnie ustawisz siłę impulsów tak, aby osiągnąć pożądany efekt - intensywną pracę mięśni, powolny powrót do formy lub masaż relaksacyjny. Każdy z programów trwa 12 minut, a urządzenie skonfigurowane jest tak, aby po tym czasie automatycznie się wyłączyło. Z urządzenia możesz korzystać zarówno podczas aktywności fizycznej (treningu, spaceru z psem, biegania, sprzątania), jak i w czasie odpoczynku (czytania książki, oglądania telewizji). Elektrostymulator Lafe to idealne narzędzie dodatkowe pomagające szybciej osiągnąć pięknie wyrzeźbioną sylwetkę. Dobry dodatek do odpowiedniej diety oraz regularnych treningów.

Prosty w obsłudze
Urządzenie LAFE jest tanie w eksploatacji i zasilane za pomocą kilku baterii AAA, dzięki czemu możesz ćwiczyć w każdym, dowolnie przez siebie wybranym miejscu. Sprzęt wykonany został z połączenia dwóch wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia materiałów -ABS i poliuretanu - co sprawi, że posłuży Ci przez wiele lat. Elektrostymulator jest bezpieczny i komfortowy w użytkowaniu - nakładki przytwierdzane są do skóry za pomocą bezpiecznych żelowych nasadek, które zapewniają dobrą przyczepność, a jednocześnie umożliwiają bezproblemowe usunięcie stymulatorów.
EAN 5907512866948
Producent LAFE
Twoja ocena