Kamera samochodowa TRACER MobiMirror FHD

Kod
MW_TRAKAM46150
154,99 zł
Produkt niedostępny

Kamera samochodowa na lusterko - gadżet, który poprawi Twoje bezpieczeństwo

Twoje życie na drodze jeszcze nigdy nie było łatwiejsze i bezpieczniejsze... Nadchodzi rewolucja w kontroli sytuacji na drodze - kamera samochodowa TRACER MobiMirror FHD, którą z łatwością zainstalujesz nad swoją głową i nagrasz każde nieoczekiwane zdarzenie drogowe. Kamera jest prostą w montażu nakładką na standardowe samochodowe lusterko, spełnia swoją podstawową funkcję podglądu otoczenia, a jednocześnia umożliwia nagrywanie sytuacji na drodze. Co więcej, pozwoli też na obserwowanie tyłu samochodu za pomocą dołączonej kamery tylnej, co może się przydać na przykład podczas ryzykownego parkowania. Wideorejestrator nagrywa w rozdzielczości Full HD, dzięki czemu niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych panujących w trasie, z pewnością zachowa wszystkie szczegóły zdarzenia. Kamera nagrywa na kartę microSD i kompresuje filmy w popularnym kodeku H.264. Jeśli chcesz poczuć się pewniej i bezpieczniej na drodze, kamera samochodowaTRACE MobiMirror FHD to niezastąpiony towarzysz każdej Twojej podróży.

Co wyróżnia model Tracer MobiMirror?

Kamera samochodowa TRACER MobiMirror FHD to wideorejestrator obsugujący dwie kamery. Przednia obsługuje maksymalnie rozdzielczość 19201280 pzy 25 klatkach na sekundę, zaś podgląd na tylną szybę na tylnej kamery jest możliwy w rozdzielczości 640480 w 25 klatkach na sekundę. Przednia kamera nagrywa obraz o szerokości 170 stopni, natomiast tylna - 120 stopni. Urządzenie ma wbudowaną baterię, która podtrzymuje ustawienia w każdej nieprzyjemnej sytuacji drogowej. Dla ułatwienia i wygody użytkownika, zastosowano wyświetlacz TFT LCD 4.3".

Interesuje Cię inny model kamery samochodowej? Zobacz inne wideorejestratory dostępne w naszym sklepie.

Wyświetlacz LCD

Wbudowany wyświetlacz LCD.

Nagrywanie w pętli

Nagrywanie w pętli umożliwia nieprzerwane nagrywanie materiału wideo bez względu na aktualną pojemność karty pamięci. W momencie zapełnienia karty, kamera kontynuuje nagrywanie, zastępując najstarszy materiał bieżącym nagraniem.

Mikrofon

Słuchawki Tracer zostały wyposażone w czuły mikrofon z redukcją szumów, który zapewnia krystalicznie czystą komunikację głosową.
EAN 5907512862810
Producent TRACER
Technologia sensora 0,3Mpix CMOS
Przetwornik obrazu CMOS 0,3 Mpix
Opcjonalny tryb wideo 1280x720p @ 30 fps
Obiektyw (stopnie) 170
Rozdzielczość maksymalna (l. pikseli) 1920x1080 @ 25 fps
Format pliku wideo AVI
Twoja ocena