Klawiatura mechaniczna Tracer GAMEZONE Stinger 87

Kod
MW_TRAKLA46221
118,99 zł
W magazynie

Tracer Stinger 87 - zwyciężaj w wielkim stylu! 

Klawiatura Tracer Gamezone Stinger 87 to idealny wybór dla osób, które wolą zostawić sobie odrobinę więcej przestrzeni na biurku. Ta klawiatura mechaniczna zajmuje bowiem bardzo niewiele miejsca, a przy tym daje możliwości godne profesjonalnych graczy. Jej klawisze zostały podświetlone technologią RGB, dzięki czemu możemy regulować kolory oraz intensywność światła i wybrać elementy, które chcemy w danej rozgrywce wyróżnić. 

Klawiatura mechaniczna dla entuzjastów gier

To jednak nie koniec zalet tej klawiatury mechanicznej. Model Tracer Stinger 87 może się również pochwalić technologią antyghostingu pozwalającą na wciśnięcie wielu klawiszy jednocześnie oraz zwiększoną odpornością na naciśnięcia - nawet te najbardziej nerwowe. 

Nie jest to model dla Ciebie? Sprawdź także inne klawiatury komputerowe z naszej oferty i wybierz swoją wymarzoną. Zobacz również myszki dla graczy i spraw sobie świetny zestaw.

PODŚWIETLENIE LED

Podświetlenia LED to jednocześnie użyteczne wyróżnienie wybranych elementów (np. przyciski, sterowanie), jak również sposób na nadanie ciekawej stylistyki. Zalety takiego rozwiązania najłatwiej doświadczyć w trakcie nocnych sesji przed komputerem, kiedy to efektowne podświetlenie, nadając ciekawy wygląd produktu, ułatwia jednocześnie jego użytkowanie.

Regulacja podświetlenia

Regulowane natężenie podświetlenia pozwala na dostosowanie funkcji podświetlenia do panujących warunków otoczenia. Często bowiem zbyt intensywne podświetlenie potrafi być równie uciążliwe, jak zbyt niski poziom lub wręcz też jego zupełny brak.

Antighosting

Koniec z ograniczeniami - tym razem nie musisz wybierać! W klawiaturze posiadającej technologię Anti-ghostingu wiele klawiszy może być wciśniętych jednocześnie, a Twój PC nadal je wszystkie zarejestruje. Koniec z opóźnieniami ruchu wynikającymi z blokady użytkowanych jednocześnie sekcji WASD oraz klawiszy kierunkowych.

GameZone

Linia produktów zaprojektowanych z myślą o wymagających graczach, oczekujących zaawansowanych funkcji i parametrów każdego elementu wyposażenia. GAMEZONE to prawdziwa strefa graczy – znajdziesz tu sprzęt, który zdecydowanie ułatwi Ci przejście przez najtrudniejsze rozgrywki. Materiały użyte do wykonania produktów Tracer GAMEZONE gwarantują długą żywotność nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Wyposażone w dodatkowe funkcje sprawią, że dostosujesz je idealnie do swoich potrzeb.
EAN 5907512863091
Producent TRACER
Twoja ocena