MOZA Mini Mi gimbal 3-osiowy z funkcją ładowania bezprzewodowego

Kod
DY_MOZINN46301
469,00 zł
Produkt niedostępny

Moza Mini Mi - gimbal 3 osiowy do telefonu na miarę XXI wieku

Moza Mini Mi to najnowszej generacji gimbal 3-osiowy stworzony do pracy ze smartfonem. Wykorzystaj w pełni moc swojego aparatu w urządzeniu mobilnym! Zatop się w przygodzie! Nie strać ani chwili i ani jednego kadru! Wystarczy umieszczenie smartfona w ramce gimbala, by przenieść się w nowy wymiar stabilizacji obrazu. Już nie musisz dotykać ekranu telefonu w trakcie nagrywania. Dzięki temu smartfonem filmujesz równie wygodnie, co aparatem fotograficznym.

Gimbal Moza Mini Mi to urządzenie o unikatowej konstrukcji – lekkiej, stabilnej i w uniwersalnym czarnym kolorze. Ramka nie zasłania obrazu, co bardzo ważne w przypadku akcesorium fotograficznego. Praca z gimbalem zapewnia utrzymanie szerokich kątów widzenia i nagrywania, zaś mechanizm śrub pozwala na sterowanie kątem nachylenia i obracanie urządzenia – dla wygody dodano też joystick, dzięki któremu całym mechanizmem możemy sterować jedną ręką, bez konieczności klikania opcji w urządzeniu. Gimbal oferuje kąt 360° dla osi Pan i Tilt i 310 stopni w osi Roll, kąt pochylenia to aż 165 stopni.

Dlaczego warto wybrać ten stabilizator? 

Gimbal Moza Mini Mi umożliwia profesjonalne nagrywanie nawet początkującemu użytkownikowi. Przede wszystkim, można wykorzystać zoom 8x, co pozwoli nagrać obiekty nawet z oddali. Ciekawą opcją jest tryb śledzenia w różnych osiach symetrii. Jest to bardzo ważne na przykład w przypadku nagrywaniu aktywności fizycznej lub wydarzenia muzycznego. Są też tryby specjalne, np. tryb incepcja, naśladujący kadry filmów akcji, czy też tryb śledzenia precyzyjnego. Przełączanie między trybami jest szybkie i intuicyjne.

Ten gimbal 3-osiowy działa intuicyjnie. Wystarczy zamontować telefon w ramce, włączyć gimbal, a kalibracja położenia dokonuje się na naszych oczach automatycznie – w przypadku bardziej wymagającego użytkownika, można się samodzielnie wspierać przekręcaniem manualnym śrub. Działanie urządzenia wspiera aplikacja, która jest dostępna na Androida i IOS. Producent wspiera najnowsze urządzenia mobilne poprzez zdalne udostępnianie aktualizacji.

Nagraj więcej pięknych ujęć, dzięki szybkiemu startowi! Dzięki kolejnej innowacji w Mini-MI, bez względu na to, czy smartfon znajduje się po lewej lub prawej stronie gimbala, można go szybko uruchomić, bez potrzeby dostosowywania kierunku smartfona. Najnowszy chipset umożliwia też szybką reakcję w momencie nagłego i nieprzewidzianego wstrząsu i błyskawiczną stabilizację.

Mini-MI to pierwszy gimbal z funkcją ładowania telefonów o mocy 5W. Wystarczy zamontować smartfon obsługujący ładowanie bezprzewodowe w ramce. Bezproblemowo rozpocznie się proces ładowania. Smartfony niewspierające jednak bezprzewodowego ładowania można naładować bezprzewodowo poprzez gniazdo ładowania 5V2A znajdujące się na gimbalu. Bateria gimbala jest na tyle duża (4400 mAh), by utrzymać nagrywanie przez 10h pracy.

Gimbal Moza Mini Mi jest także uniwersalny. Jest kompatybilny ze smartfonami o wysokości 61-92 mm, a jego maksymalne obciążenie to 300g. W zestawie znajdziemy dedykowany futerał, pomagający w transporcie urządzenia, np. gdy wybieramy się w podróż lub nagrywam na łonie przyrody. Producent dołącza również adapter w formie trójnogu, za pomocą którego możemy ustawić gimbal pionowo w wyznaczonym miejscu, bez konieczności używania rąk do nagrywania – tryb śledzenia wystarczy, by nagrać wybrane przez nas obiekty.

Odpowiadając na Twoje pytanie: Tak, potrzebujesz tego gimbala! Nie zawiedzie Cię niczym najlepszy przyjaciel, pozwoli Ci uwiecznić najpiękniejsze chwile Twojego życia, nigdy nie braknie mu energii, by wspierać Twoje potrzeby. Rozpocznij przygodę z nagrywaniem z najlepszą stabilizacją obrazu na rynku.

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Sprawdź także inne gimbale i monopody z naszej oferty!EAN 6111112808713
Producent MOZA
Twoja ocena